Періодичне (раз на 5 років) підвищення кваліфікації

До уваги сертифікованих інженерів-проектувальників!

З березня 2017 року ТОВ «Науково-методичний центр «Інжиніринг» спільно з ТОВ “Центр підвищення кваліфікації “Будпроект” проводить підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників, які повинні проходити його не рідше ніж раз на п’ять років відповідно до законодавства.

У зв’язку з обмеженнями, введеними Урядом України та Київською міською державною адміністрацією для запобігання розповсюдження пандемії коронавірусу, на період карантину підвищення кваліфікації переводиться в режим ДИСТАНЦІЙНОГО навчання.

youtube-канал, на якому буде проводитися онлайн-навчання – Онлайн курси ВУГіП
Посилання на канал – https://www.youtube.com/channel/UCzg8ehl6MCOca-QQB1AeRoQ.

Для ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРІОДИЧНОГО ПІДВИЩЕННЯ кваліфікації необхідно звернутися за ел.адресою
nmcp-kyiv@ukr.net
 до Ярошенко Ніни Вікторівни.
В ТЕМІ ЛИСТА вкажіть Прізвище, Ім’я, По батькові ПОВНІСТЮ та спеціалізацію
УВАГА! Вказуємо спеціалізацію СКОРОЧЕНО: Мех опір, Безпека експлуатації, Кошторис, Вишукування, Технологія буд Вир-ва, ПожБезпека, Економія енергії, Екологія.
Ви отримаєте відповідь електронним листом, який буде містити ДЕТАЛЬНИЙ порядок дій для проходження курсів, необхідні бланки, суму та реквізити для сплати внесків до Гільдії проектувальників, контактні телефони Страхової компанії.

Спеціаліст, що проходить періодичне підвищення кваліфікації, подає наступні документи:
1. Заяву на вступ до Гільдії проектувальників (не подається слухачами, які вже є членами Гільдії проектувальників), копію квітанції про сплату внесків.
2. Анкету члена СРО ВУГіП.
3. Копію діючого поліса страхування цивільно-правової відповідальності інженера-проектувальника при здійсненні професійної діяльності, укладеного із страховою компанією ВУСО. Тел. стр. комп. – 067-620-13-61.
4. Замовлення від фізичної або юридичної особи.
5. Лист-згоду на проходження підвищення кваліфікації у дистанційній формі навчання.
Іспитів НЕМАЄ.

Контактна особа щодо формування груп підвищення кваліфікації (м. Київ) – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83, (044) 294-07-50, e-mail: nmcp-kyiv@ukr.net.

Вартість періодичного підвищення кваліфікації – 6240 грн.