Первинне отримання сертифіката

Пакет документів на участь у підвищенні кваліфікації з метою підготовки до професійної атестації інженера-проектувальника (інженерів-проектувальників)

Для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців

1. Замовлення на участь у підвищенні кваліфікації від ФОП або фізичної особи (1 примірник) завантажити? (DOC, 94 КБ)

2. Заява про проведення професійної атестації (1 примірник) завантажити? (DOC, 45,5 КБ)

3. Стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення (1 примірник) завантажити? (DOC, 25,5 КБ)4. Копія паспорта(2 примірника) Засвідчується фізичною особою5. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)(2 примірника) Засвідчується фізичною особою6. Копія документів про освіту (дипломи)(2 примірника) Засвідчується фізичною особою7. Копія трудової книжки(2 примірника) Засвідчується підприємством8. Інші документи ( державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом) (1 примірник) Засвідчується фізичною особою Для засвідчення належним чином копій документів, які надаються фізичною особою, потрібно зробити напис на кожній сторінці: «Копія вірна» та поставити власний «Підпис». Копія трудової книжки засвідчується лише кадровою службою (відділом) підприємства!!!

Для юридичних осіб

1. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємця (Свідоцтво про державну реєстрацію)(1 примірник) Засвідчується юридичною особою 2. Копія довідки про взяття на облік платника податків (форма № 4-ОПП)(1 примірник) Засвідчується юридичною особою 3. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (Свід. ПДВ)(1 примірник) Засвідчується юридичною особою4. Копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Статистика)(1 примірник) Засвідчується юридичною особою

5. Замовлення на участь у підвищенні кваліфікації від юридичної особи (1 примірник) завантажити? (DOC, 100 КБ)

6. Заява про проведення професійної атестації (1 примірник) завантажити? (DOC, 45,5 КБ)

7. Стислий звіт про професійну діяльність та/або творчі досягнення (1 примірник) завантажити? (DOC, 25,5 КБ)8. Копія паспорта(2 примірника) Засвідчується фізичною особою9. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)(2 примірника) Засвідчується фізичною особою10. Копія документів про освіту (дипломи)(2 примірника) Засвідчується фізичною особою11. Копія трудової книжки(2 примірника) Засвідчується підприємством12. Інші документи ( державні нагороди, звання, дипломи містобудівних і архітектурних конкурсів, документи про наукові досягнення, рекомендації двох атестованих виконавців або професійної організації за відповідним напрямом) (1 примірник) Засвідчується фізичною особою Для засвідчення належним чином копій документів, які надаються фізичною особою, потрібно зробити напис на кожній сторінці: «Копія вірна» та поставити власний «Підпис». Копія трудової книжки засвідчується лише кадровою службою (відділом) підприємства!!! Для завірення належним чином копій документів, які надаються юридичною особою потрібно поставити печатку, зробити напис на кожній сторінці: «Згідно з оригіналом» та поставити уповноваженої особи «Підпис». Суворо забороняється Замовнику змінювати, видаляти розділи, що не заповнюються у Замовленні!!!Дане Замовлення бажано заповнювати в електронному вигляді та направляється до ПОГ «НМЦ «Проектувальник» та коригується в сторону збільшення в залежності від кількості інженерів-проектувальників!!!